Biznesowe kartki świąteczne

W biznesie nie ma miejsca na sentymenty, a jednak czas świąt rozpuszcza nawet najbardziej konserwatywne serca. Kartki świąteczne na Boże Narodzenie są miłym gestem, którym warto podziękować swoim klientom i kontrahentom za wspólnie spędzony rok. Jakie kartki wybrać, aby ucieszyć nimi swoich odbiorców?

Nowoczesna firma z tradycją

kartki świąteczne bożonarodzeniowe

Motyw kartki biznesowej powinien być raczej minimalistyczny i nie odwoływać się do biblijnych motywów. Pożądane są symbole świąteczne typu bombka, choinka czy prezent. Nowoczesne kartki świąteczne na Boże Narodzenie są bardzo dobrym pomysłem na złożenie życzeń swoim parterom biznesowym. Ten przekaz wiąże się z miłą tradycją, która jest doceniana, a jednocześnie wyrazem szacunku do wspólnie wykonywanych prac. Grafika biznesowych kartek zależy od preferencji zamawiającego. To on decyduje o kolorystyce, motywie, oryginalności i zdobieniach.

Prosto nie oznacza kiepsko

Bardzo elegancko i nowocześnie prezentują się kartki jednostronicowe, typu widokówka. Jest to ukłon wydawców w stronę ochrony środowiska, przez mniejsze zużycie papieru, co w sferze biznesowej jest cenione i często praktykowane. Jedna strona nie wyklucza jakości produktu. Strojna grafika, często opatrzona logo firmy zwraca na siebie uwagę, natomiast rewers kartki to krótkie, zwięzłe życzenia i podziękowania, oraz miejsce na podpis. Świąteczne kartki biznesowe można zamawiać w następujących wariantach:

  • opatrzone gotowym tekstem świątecznym;
  • z pustym polem na własne życzenia;
  • indywidualne, czyli dodrukiem własnego tekstu i ulokowaniem logo firmy.