Różaniec na palec jak pierścionek

Wiele osób nie potrafi odpowiednio dobrać do siebie dodatków, często w konsekwencji widzimy na ulicy osoby, które do eleganckiego zegarka na ręce zakładają gumową opaskę. Niestety, ale nie wszystkie dodatki do siebie pasują, z tego powodu, zanim założymy na siebie wszystkie bransoletki jakie mamy w domu, zastanówmy się, czy na pewno do siebie pasują.

Chęć pokazania samego siebie

Wiele osób dąży do tego, żeby poprzez swój ubiór, pokazać swoje przekonania. Widząc np. mężczyznę w długich czarnych włosach, który ma na sobie podkoszulek z napisem “Motörhead”, to możemy, raczej ze sporym prawdopodobieństwem, stwierdzić, że jest to osoba, która lubi mocną muzykę. Osoba taka, zakłada te ubrania po to, żeby coś sobą pokazać. Nie inaczej jest z ludźmi np. wierzącymi. Nie piszę tutaj żeby od razu zakładać wielki podkoszulek z napisem “kocham Boga” itp. (chociaż jak ktoś chce to nie widzę problemu). Chodzi mi bardziej o elegancki różaniec na rękę, który doskonale będzie wyglądać chociażby z koszulą.

Różaniec na palec na Marko.pl

Mniejsze dodatki

Czasem nie trzeba od razu mieć dużego różańca, niektóre osoby są bardziej praktyczne i wolą coś małego. W takiej sytuacji też coś się znajdzie, różańce na palec to też jest rozwiązanie. Taki różaniec na palec jest mniej inwazyjny niż różańce na rękę, a jednak zachowuje on to co najważniejsze dla takiej osoby, i wciąż może służyć jako ciekawy dodatek do reszty stylu.
Trzeba pamiętać, że ważne jest czuć się dobrze ze swoim stylem, pozostając wiernym sobie.